default

درخواست اعلام قیمت

لوگوی فیدار ابزارلوگوی فیدار ابزار

فیدار ابزار بزرگترین و تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی ابزارآلات

فیدار‌ابزار به عنوان یک مرجع تخصصی جهت بررسی ابزارآلات صنعتی در ایران می باشد که همچنین دارای امکان فروش اینترنتی ابزار های صنعتی در ایران است. محصولات ارائه شده کالاهای متنوعی نظیر ابزار های ماشینکاری (تراشکاری و فرزکاری)، ابزار های دستی و کارگاهی، ابزار های جوش و برش، ابزار های برقی، بادی و پنوماتیک، لوازم ایمنی، قفل و لولا با تنوع بسیار بالا در فیدار‌ابزار عرضه می گردد. فیدار‌ابزار به دلیل واقع شدن در بازار ابزار تهران یکی از واردکننده های ابزارهای صنعتی با تنوع بالا در برندهای متنوع در زمینه ابزارآلات صنعتی می باشد. تلاش فیدار‌ابزار ارائه اطلاعات بسیار دقیق و کامل در خصوص تک تک محصولات ارائه شده می باشد که این مهم سبب می شود کاربران بتوانند با اطلاعات کامل و دقیق و تخصصی نسبت به انتخاب دقیق محصول مورد نظر خود اقدام نمایند و محصول را با اطلاعات دقیق و تخصصی و اطمینان خاطر انتخاب و خریداری نمایند.

فیدار‌ابزار دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. یکی از موارد بسیار مهم برای فیدار‌ابزار، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با استانداردهای بسیار بالا، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. به دلیل عدم وجود منابع مناسب و بسیار کم به زبان فارسی در خصوص اطلاعات محصولات صنعتی، فیدار‌ابزار اقدام به تولید محتوای فنی و تخصصی و دقیق برای این محصولات از منابع معتبر و تخصصی و برندهای مطرح در زمینه های مرتبط نموده است. به منظور ارج نهادن به اعتماد کاربران اطلاعات به وسیله تیم تخصصی بررسی و سپس به محصولات افزوده می شود همچنین این اطلاعات در صورت نیاز به تغییر بصورت روزانه به روز رسانی می شوند. همچنین جهت ارج نهادن به کاربران خود مشاوره فنی و تخصصی فیدار‌ابزار برای قبل از خرید، حین خرید و پس از خرید محصولات می باشد.

فیدار‌ابزار در سال 1397 اقدام به تشکیل تیم جهت تولید محتوا و جهت جمع آوری محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه ابزار های صنعتی نمود. هدف از ایجاد این محتوا برای کاربران جهت انتخاب دقیق و آگاهی از محصولات روز دنیای ابزار می باشد.

فیدار‌ابزار اقدام به ارائه محصولات با برندهای متنوع و مختلف و همکاری نزدیک با واردکنندگان اصلی محصولات در ایران و همچنین واردات مستقیم برخی محصولات با تنوع زیاد برای مشتریان جهت کاربرد‌های متفاوت نموده است.

شماره تلفن همراه مثال: 09022662666
آیا حساب کاربری دارید؟
رمز یک بار مصرف را وارد نمایید
رمز یک بار مصرف به شماره همراه شما ارسال شده است، برای ورود کد را در قسمت زیر وارد نمایید.
آیا حساب کاربری دارید؟
شماره تلفن همراه مثال: 09022662666
رمز یک بار مصرف را وارد نمایید
رمز یک بار مصرف به شماره همراه شما ارسال شده است، برای ورود کد را در قسمت زیر وارد نمایید.